MUTLU YILLAR

MUTLU YILLAR

 

DDDD

 

Değerli Arkadaşlarım,

Üzüntü ve sevinçleriyle bir yılı daha geride bırakıyor, yeni bir yıla girmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

Bu yıl,  dünya ve ülkemiz adına zorlu süreçlerden geçtiğimiz bir yıl oldu. 2020 yılında tüm dünyada ve ülkemizde pek çok olumsuz olay yaşandı. Özellikle Korona virüsün yayılımıyla ölümler yaşanıp, insan sağlığı tehdit altına girerken ekonomik sıkıntıların baş göstermesi ve işsizlik gibi sorunlar tüm dünyayı sardı. Bunların dışında depremler, doğal afetler, savaşlar da yaşandı.

Türk Ulaşım-Sen olarak, yaşanan tüm bu olaylar karşısında önceliğimiz hep ulaşım çalışanlarının sağlığı oldu. Ulaşım Çalışanlarının sağlığını korumak adına girişimlerde bulunduk. Üyelerimizin talep ve sorunlarını elektronik ortamdan alarak, çözümü için çalışmalar yaptık yapmaya da devam ediyoruz.

Tüm bunlara rağmen 2021 yılını umutla karşılıyoruz.  Bu yıl yaşanan olumsuzlukların hepsinin yeni yılda son bulmasını yürekten temenni ediyorum.

Türk Ulaşım-Sen olarak verdiğimiz mücadele hak mücadelesidir. Bu yüzden ilk günkü heyecanla  çalışıyoruz. Biz başarının,  emekle, çalışmakla, azim ve kararlılıkla mümkün olduğuna inanıyoruz. Yaptığımız işi biliyoruz, kendimize güveniyoruz.  Yeni yılda Yetkili Sendika olarak Toplu Sözleşme Masasında memurlarımızı layıkıyla temsil etmek için daha çok çalışarak, sendikacılığın gereklerini yerine getirmeye devam edeceğiz.

2021 yılının hastalıkların kökünün kazındığı bir yıl olması temennisiyle, başta ulaşım çalışanları olmak üzere,  tüm kamu görevlilerimizin, teşkilat mensubu arkadaşlarımızın ve tüm vatandaşlarımızın yeni yılını en içten dileklerimle kutluyor,  sağlık, mutluluk, huzur ve başarılar diliyorum.

Mustafa Nurullah ALBAYRAK
Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı

 

 

 

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir