GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA NURULLAH ALBAYRAK’IN YENİ YIL MESAJI

GENEL BAŞKANIMIZ MUSTAFA NURULLAH ALBAYRAK’IN YENİ YIL MESAJI

20199

Her yeni yıl başarının, güzelliğin, mutluluğun ümit edildiği, kardeşlik ve dostluk bağlarımızın pekiştiği, sağlıklı ve müreffeh bir hayata ulaşma yolunda yeni isteklerimizin filizlendiği bir yıldır.
Karşılamakta olduğumuz yeni yılın aydınlık bir geleceğe adım atılması yolunda kadim bağlarımızı ve birlik ve beraberliğimizi güçlendirmesi, bütün dünyaya huzur ve istikrar getirmesi en büyük temennimdir.

Değerli Arkadaşlarım,

2019 yılı, kamu görevlilerimizin ve emeklilerimizin 2020 ve 2022  yıllarındaki ekonomik geleceğinin belirleneceği V. Dönem toplu sözleşme görüşmelerinin gerçekleştirileceği yıldır.

Toplu Sözleşme masasında, son dönemlerde yaşanan kayıplara bakıldığında, ulaştırma çalışanlarının hak ve menfaatlerinin gelişmesi noktasında bu toplu sözleşme masasına Türkiye Kamu-Sen’in ve Türk Ulaşım-Sen’in yetkili sendika olarak oturmasının gerektiği açıkça ortadadır.

Bu hedefe, popülizmden uzak, gerçek anlamda sendikacılık yaparak, hiçbir menfaat gözetmeksizin yalnızca kamu görevlilerinin hakları uğruna mücadele ederek ve işimize dört elle sarılarak ulaşacağımızdan hiç kuşkumuz yok. Çalışmak bizden takdir siz değerli kamu görevlilerimizden ve Yüce Allah’tandır.

Bu vesileyle; 2019 yılının başta bizlerin huzur ve refahı için cansiperane bir mücadele veren tüm güvenlik güçlerimiz olmak üzere, ulaştırma çalışanı arkadaşlarımıza ve onların ailelerine, Türk Ulaşım-Sen ve Türkiye Kamu-Sen camiasına, Aziz Türk Milleti’ne ve tüm Dünya’ya, esenlik, barış ve kardeşlik getirmesini diler, yeni yılınızı en içten duygularımla kutlarım.

Mustafa Nurullah ALBAYRAK
Türk Ulaşım-Sen Genel Başkanı
Türkiye Kamu-Sen Genel Başkan Yardımcısı

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir