MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ SAYIN AHMET ÖZYÜREK GENEL MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ

MHP SİVAS MİLLETVEKİLİ SAYIN AHMET ÖZYÜREK GENEL MERKEZİMİZİ ZİYARET ETTİ

24 Haziran 2018 tarihinde gerçekleştirilen Genel Seçimler sonucunda Milliyetçi Hareket Partisi Sivas Milletvekili seçilen Sayın Ahmet ÖZYÜREK, Genel Başkanımız Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK’ı ziyaret etti.

MHP Sivas Merkez İlçe Başkanı Sayın Metin TOPÇU, MHP Sivas Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri ve Genel Başkan Yardımcılarımızın da katıldığı ziyarette, Genel Başkanımız Sayın Mustafa Nurullah ALBAYRAK, Milletvekili seçilen Sayın Ahmet ÖZYÜREK’i tebrik ederek, başarılarının devamını diledi. Genel Başkanımız ALBAYRAK ayrıca, ulaşım iş kolunda yaşanan sorunlar ile ilgili de istişarelerde bulunarak, çözümü konusunda Sayın Ahmet ÖZYÜREK’ten destek istedi.

Milletvekili Sayın Ahmet ÖZYÜREK ise, ulaşım hizmet kolunda yaşanan sorunların çözümü konusunda üzerine düşen herşeyi yapmaya hazır olduğunu ifade ederek, Türkiye Kamu-Sen ve Türk Ulaşım-Sen ile gönül bağı olduğunu söyledi.

Nazik ziyaretlerinden dolayı, Milletvekilimiz Sayın Ahmet ÖZYÜREK’e, MHP Sivas Merkez İlçe Başkanımız Sayın Metin TOPÇU’ya ve MHP Sivas Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyelerimize teşekkür ederiz.

DSC_0788 DSC_0790

DSC_0765 DSC_0768 DSC_0773

DSC_0784 DSC_0792 DSC_0795 DSC_0800

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir