HEDEFE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ!..

HEDEFE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ!..

HEDEF

 

HEDEFE EMİN ADIMLARLA YÜRÜYORUZ!..

Türk Ulaşım-Sen olarak, bu yetki döneminde de tüm işyerlerini ziyaret ederek, ulaşım çalışanları ile istişarelerde bulunduk. Ülkemizde görülen pandemi nedeniyle çeşitli kısıtlamaların devreye sokulduğu dönem, işyeri ziyaretleri yapmamızı engellese de her gün Genel Merkezimizde bulunarak video konferans yöntemiyle teşkilat mensuplarımızla işyerlerinde yaşanan sorunlar ile ilgili istişarelerde bulunduk. Ulaşım çalışanlarının yaşamış oldukları sorun ve taleplerini Sendikamıza göndermelerini isteyerek, tüm bu sorun ve talepler, Genel Başkanımız tarafından tek tek video yöntemiyle cevaplanarak, ulaşım çalışanlarının sorunlarının çözümüne yönelik çalışmalarımıza devam ettik. Pandemi nedeniyle işyerlerinde görev yapan ulaşım çalışanlarının pandemiden korunması için tüm kurumlara yazılar yazılarak, gerekli tedbirlerin alınmasını talep ettik.

Türk Ulaşım-Sen olarak, hedefimize adım adım yaklaşıyor, zirve yürüyüşümüze kararlılıkla devam ediyoruz…

Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığında ezici bir çoğunlukla Yetkili Sendika olduk. Geçen yıl Yetkili olduğumuz UAB Bölge Müdürlüğü sayısı 4 iken, bu sene yetkili olduğumuz Bölge Müdürlüğü sayısını 6’ya çıkarttık. Ayrıca Bakanlık bünyesinde kurulan Ulaştırma Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Denizcilik Genel Müdürlüğü ve Personel Genel Müdürlüğünde de, sendikamız Yetkili Sendika olmuştur.

SİVİL HAVACILIK GENEL MÜDÜRLÜĞÜ’NDE YETKİLİ SENDİKA TÜRK ULAŞIM-SEN

Yetkili olduğumuz işyerlerine, bu sene Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü de dahil olmuştur.

DHMİ Genel Müdürlüğünde ise, geçen yıl yetkili olduğumuz havalimanlarına, bu sene Bingöl, Gökçeada, Sivas ve Uşak Havalimanlarını da ekleyerek, yetkili olduğumuz havalimanı sayısını 20’ye çıkarttık.

TÜDEMSAŞ, TÜVASAŞ ve TÜLOMSAŞ’ta ise, üye sayılarımız arttırılmıştır.

Türk Ulaşım-Sen olarak, hak mücadelemize gönül vermiş inanç ve dava mensupları, dün olduğu gibi bugün ve yarın da “İlkemiz, Önce Ülkemiz” ilkesi ile hareket edecek, hak, hukuk ve adalet mücadelemizi sabırla, akılla, sağduyuyla,  aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz.

Mücadelemiz hak alma mücadelesidir. Kamu Görevlilerinin sosyal, mali ve özlük haklarını koruma, kollama ve geliştirme mücadelesidir.

Bu nedenle, bu mücadeleyi verirken asla yılmayacağız, yıkılmayacağız… Türk Ulaşım-Sen’in Yetki Sancağını gururla dalgalandırmak için, var gücümüzle çalışmaya devam edecek, hedefimize adım adım yürümeyi sürdüreceğiz.

Bu vesile ile, özveri ile çalışan Şube Başkanlarımıza, Şube Yönetim Kurulu Üyelerimize, İl Temsilcilerimize, İşyeri Temsilcilerimize ve tüm teşkilat mensuplarımız ile hak alma mücadelemize omuz vererek, saflarımıza arasına katılan tüm üyelerimize, sendikamıza vermiş oldukları destekten dolayı teşekkür ediyoruz.

 

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir