TCDD TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜR VEKİLİ SAYIN EROL ARIKAN SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ.

TCDD TAŞIMACILIK A.Ş. GENEL MÜDÜR VEKİLİ SAYIN EROL ARIKAN SENDİKAMIZI ZİYARET ETTİ.

TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Vekili Sayın Erol ARIKAN, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Dursun KIZILBUĞA, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Safi ÇATAL ile Muhasebe ve Finansman Daire Başkan Vekili Atilla KARATAŞ, Genel Başkanımız Mustafa Nurullah ALBAYRAK’ı ziyaret ettiler.

Gerçekleştirilen ziyarette Genel Başkanımız Mustafa Nurullah ALBAYRAK; Personel Sorunları başta olmak üzere birçok konuda istişarelerde bulunarak, Türk Ulaşım Sendikasının kurumlarımızda liyakat ve ehliyet esaslarını savunduğunu, personel arasında herhangi bir ayrımcılığa yol açacak uygulamalardan kaçınılmasını ifade etti.

TCDD Genel Müdür Vekili Sayın Erol ARIKAN; Yeni göreve gelmeleri nedeniyle, Sivil Toplum Kuruluşlarına iade-i ziyaret gerçekleştirdiklerini ifade ederek, tüm Sivil Toplum Kuruluşlarına eşit mesafede olduklarını ve personelin ve kurumun çıkarları doğrultusunda çalışmalar yaptıklarını belirtti.

Türk Ulaşım-Sen olarak, TCDD Taşımacılık A.Ş. Genel Müdür Vekili Sayın Erol ARIKAN’a, İnsan Kaynakları Daire Başkanı Dursun KIZILBUĞA’ya, Strateji Geliştirme Daire Başkanı Safi ÇATAL ile Muhasebe ve Finansman Daire Başkan Vekili Atilla KARATAŞ’a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederiz.

DSC_0538

DSC_0533

DSC_0540

DSC_0542

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir