KAHVECİ: SİYASİ İKTİDAR EK GÖSTERGE VAADİNİ SEÇİMDEN ÖNCE GERÇEKLEŞTİRMELİDİR

KAHVECİ: SİYASİ İKTİDAR EK GÖSTERGE VAADİNİ SEÇİMDEN ÖNCE GERÇEKLEŞTİRMELİDİR

Türkiye Kamu-Sen Genel Başkanı Önder Kahveci, Adalet ve Kalkınma Partisinin seçim beyannamesinde yer alan, polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerimizin ek gösterge rakamlarının 3600’e çıkarılacağı yönündeki vaadini sosyal medya hesabından yaptığı açıklamalarla değerlendirdi.

“Bu gelişme olumludur” diyen Genel Başkanımız Önder Kahveci, “Dileğimiz seçimler beklenmeden bunların yerine getirilmesidir” dedi.

Genel Başkanımız Önder Kahveci yaptığı değerlendirmede şu satırlara yer verdi;

“Adalet ve Kalkınma Partisi Seçim beyannamesinde polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerimizin ek gösterge rakamlarının 3600’e çıkarılacağı yönündeki vaat son derece olumludur.

Bu çalışanlarımızın ek göstergelerinin 3600 olması bizim yılardır dile getirdiğimiz önemli taleplerimizdendir.

Buna karşın ek gösterge sorunu unvan bazında yeniden ele alınıp, ek gösterge alamayan personele de ek gösterge verilerek, tüm ek gösterge rakamları 800’er puan artırılarak köklü bir düzenleme ile tamamen çözülmelidir.

Dileğimiz seçimler beklenmeksizin Adalet ve Kalkınma Partisinin bu vaadini yerine getirmesi ve bir an önce polis, öğretmen, hemşire ve din görevlilerimizin ek göstergelerinin 3600’e çıkarılmasıdır”

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir