TÜRKİYE KAMU-SEN YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

TÜRKİYE KAMU-SEN YÖNETİM KURULU İLK TOPLANTISINI YAPTI

Türkiye Kamu-Sen’in yeni Yönetim Kurulu mazbatalarını aldıktan sonra ilk toplantısını Genel Başkan Önder Kahveci başkanlığında yaptı.

Türkiye Kamu-Sen’in yeni yol haritasının belirlendiği toplantıda, ülkemizin içinde bulunduğu siyasi, ekonomik ve sosyal durum ele alındı.

İç ve dış mihraklar tarafından sekteye uğratılmak istenen Türk milletinin ati yolculuğunda Türkiye Kamu-Sen’in kuruluş ilkelerinden, milli ve manevi değerlerinden vazgeçmeyeceği, cumhuriyetine ve devletine olan sadakatini daima muhafaza edeceği bir kez daha vurgulandı.

Yaklaşan yetki sürecinde 15 Mayıs’a kadar bütün teşkilatlarımızın ülkemizin dört bir köşesinde Türkiye Kamu-Sen’in gücünü ve etkisini hissettirmesi, ekonomik gelişmeler karşısında zor durumda bırakılmış olan kamu görevlilerinin temsil yetkisinin yeniden yetkili sendika olarak emin ellere teslim edilmesi için her türlü gayreti gösterme konusunda görüş birliğine varıldı.

Toplantıda ayrıca yaklaşan 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla Anıtkabir’de yapacağımız etkinlik ve detayları hakkında görüş alışverişinde bulunuldu.

17423

 

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir