TEŞEKKÜRLER…

TEŞEKKÜRLER…

SD

07.10.2017 tarihinde İzmir 2 Nolu Şubemizin kongresi ile başlatılan şube genel kurulları süreçleri 16.12.2017 tarihinde gerçekleştirilen Adana ve Antalya-Dalaman şube kongreleri ile nihayetlenmiştir.

Yaklaşık 2,5 ay süren şube genel kurullarımız, kongrelerin doğası gereği yaşanan ufak-tefek kırgınlıkların dışında tam bir demokratik olgunluk ve anlayış içerisinde gerçekleştirilmiştir.

Şube Genel Kurullarımızın bize yakışan bir olgunluk ve inanç içerisinde gerçekleşmesinde emeği geçen herkese yürekten teşekkür ediyorum.

23 Şube Genel Kurulunda üyelerimizin veya delegelerimizin oyları ile önümüzdeki 4 yıllık dönem için Şube Başkanlığına,Şube yönetim, Denetleme ve Disiplin Kurullarının asil ve yedek üyeliklerine seçilen bütün yol arkadaşlarımı, gönül dostlarımı içtenlikle tebrik ediyorum.

Şubat ayında gerçekleştirilecek olan 6.Olağan Genel Kurulumuzda, Rabbim diler ve delegelerimiz takdir ederse yeniden sizlerle birlikte, çalışanlar için sürdürdüğümüz hak, hukuk ve adalet mücadelemizi ara vermeden daha büyük bir inanç ve azimle sürdürmeye devam edeceğiz.

Devletimizin ve milletimizin bekasını, ebediyete kadar hür ve bağımsız yaşaması ülküsünü her şeyin üstünde tutan,”SÖZKONUSU OLAN VATAN İSE,GERİSİ TEFERRUATTIR.” ilkesinden taviz vermeyen, DİK DURAN, ŞAHSİYETLİ OLAN, EĞİLİP BÜKÜLMEYEN, YOL ARKADAŞLARINI SATMAYAN, HAKKI TUTAN, HAKKI TUTUP KALDIRAN kocaman bir aile olarak yürüyüşümüze devam edeceğiz inşallah..

Şube Genel Kurullarımız süresince, bize bütün bu güzellikleri yaşatan Türkiye Kamu-Sen ailesinin bütün mensuplarına özellikle de TÜRK ULAŞIM SEN ailesinin her bir ferdine bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyorum.

ALLAH VAR..!!!
GAM YOK.!!!

Şerafettin DENİZ/Genel Başkan

Paylaşın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir